O MNIE

Cześć! Bardzo się cieszę, że tu jesteś. 

Nazywam się Dorota i od ponad 5 lat jestem nauczycielką jogi. Zajęcia, które prowadzę, to uważna celebracja ruchu. Jego efektem ma być przede wszystkim Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. 

Do tego, co robię, podchodzę z ogromnym zaangażowaniem i zależy mi, aby moi praktykanci osiągali dzięki jodze to, co uważam w niej za najpiękniejsze, czyli ciągły rozwój i możliwość wytyczenia indywidualnej ścieżki. 

Nie poprzestaję w zdobywaniu wiedzy i na bieżąco przekazuję swoim uczniom to, co sama wiem. Łączę różne style, wybieram z nich elementy, które uważam za najbardziej wartościowe, i dostosowuję ich treść tak, aby praktyka była dopasowana do grupy, z którą akurat pracuję. Moja joga jest dla każdego. Dla Ciebie też. Wystarczy, że podejmiesz decyzję o pojawieniu się na macie.

Każde nasze spotkanie to zupełnie nowa historia. W tym celu prowadzę zróżnicowany grafik aktywności. W mojej ofercie znajdziesz lekcje jogi, medytacji, relaksacji oraz wyjazdów, na których łączymy to wszystko w całość w towarzystwie natury, wegetariańskiego jedzenia i spokojnej atmosfery.

Swoją przygodę z jogą zaczęłam ponad 15 lat temu. Od tamtej pory nieustannie zgłębiam jej tajniki. Stawiam na rozwój i to od solidnego zaplecza, jakim jest wiedza, zaczyna się moja opowieść. 

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi i Techniki Relaksacyjne na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego u prof. Leszka Kulmatyckiego. Następnie zdobyłam uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności Hatha Joga u prof. Janusza Szopy. Na wykształceniu akademickim nie poprzestaję i ciągle wzbogacam praktykę o nowe kursy nauczycielskie i warsztaty. Korzystam z tej wiedzy, dodając do niej wrażliwość i doświadczenie – w ten sposób kreuję swój unikalny styl nauczania. 

JAKA JEST MOJA JOGA?

Moja joga jest moją pasją i z wiernością oddaję jej całe serce. To moja towarzyszka, z którą podążam przez życie. Nasza relacja zbudowana jest na silnym poczuciu wzajemnego zrozumienia i szacunku. To właśnie takiej jogi chcę nauczać. 

  • Jogi, która jest dla człowieka, a nie odwrotnie. 
  • Jogi, która uczy o tym, że ciało ma ograniczenia i należy je traktować z wyrozumiałością. 
  • Ale też jogi, która nieustannie pokazuje, że dzięki systematycznej pracy ciało nabiera siły i otwiera się na coraz to nowsze możliwości.
  • A przede wszystkim jogi, która jest indywidualną wędrówką. Podróżą przez słabości, wyzwania, marzenia i rezultaty.