JOGA NIDRA

JOGA NIDRA Głęboka relaksacja przy dźwiękach mis kryształowych 7 kwietnia 2024 Niedziela godz. 19:00 Lakiernicza 20, Wrocław Duży Pokój

Joga Nidra czyli joga świadomego snu pozwoli Ci doświadczyć stanu głębokiego relaksu i wejść w stan pomiędzy snem a jawą, który jest bramą do Twojej podświadomości. Bramą do odnalezienia wewnętrznej ciszy i spokoju.

Wprowadzi Cię w stan głębokiej medytacji, która przywróci Ci poczucie równowagi i połączenie ze sobą.

Czego możesz się spodziewać:
🔹głębokiego relaksu, zarówno na poziomie ciała jak i umysłu
🔹rozluźnienia ciała, odpuszczenia napięcia (głowy, karku czy szczęki)
🔹spokoju, wyciszenia
🔹 lepszego, głębszego snu nawet kilka dni po sesji

W czasie sesji Jogi Nidry umysł wchodzi w stan pomiędzy jawą a snem, dzięki czemu możliwe staje się otwarcie na swoją podświadomość i jej rozwijanie. W efekcie doświadczamy głębokiej relaksacji na poziomie ciała i umysłu.
Podczas sesji będę używała instrumentów takich jak: misy kryształowe i dzwonki Koshi, które dodatkowo poprzez swoje uzdrawiające dźwieki pomogą wejść w stan głębokiego relaksu.

Jak przebiega sesja Jogi Nidry?
Ważnym elementem Jogi Nidry jest praca z intencją, którą formułujemy na początku każdej sesji.
Joga Nidra składa się z dwóch głównych części. Pierwsza część sesji to świadomość ciała, którą uzyskujemy dzięki skupieniu na oddechu i rotacji świadomości (rozluźniamy kolejne części ciała podążając za wskazówkami prowadzącego) i tym samym zaczynamy skupiać się na odczuciach płynących z ciała, przerywając “gadaninę” naszego umysłu.
Druga część to świadomość umysłu, do której dążymy poprzez podróż wyobrażeniową. Tematyka podróży jest różna. Przeważnie jest to podróż w spokojne, kojące miejsce, przypomnienie swych marzeń, uwolnienie np. balastu przeszłości.

Sesja trwa ok. 60 minut.
Chcesz wziąć udział w tej relaksacji?
Zapisy przez maila: onmyway2yoga@gmail.com
Inwestycja: 60 złotych
Miejsce: Duży Pokój, ul. Lakiernicza 20, Wrocław